Nedis PIM60012FGY inverter, 12 V, 600 W, modifitseeritud siinuslaine
Modifitseeritud siinuslaine inverter PIM60012FGY on loodud vastama teie mobiilse elustiili mitmekesistele energiavajadustele, pakkudes 600 W pidevat väljundvõimsust.
Kategooria:
Võimas võimsus teel olles. Inverter võimaldab teil toita 230 V vooluvõrgust seadmeid auto 12 V sigaretisüütaja pesa kaudu. Olenemata sellest, kas olete teel autoga, naudite õues olemist matkaautos või haagissuvilas või seilate merel paadiga. Püsige ühenduses liikvel olles täiendava USB-pordi abil, mis on loodud mitmesuguste mobiilseadmete laadimiseks. Hoidke oma nutitelefoni, tahvelarvutit ja muid seadmeid laetuna, et te ei jääks kunagi hetkest ilma.
Omadused:
  • Ühe pistikupesaga 600-vatine modifitseeritud siinuslaine inverter.
  • Ideaalne kasutamiseks autodes, haagissuvilates, haagissuvilates ja paatides.
  • Sisaldab mugavat USB-porti mobiilseadmete laadimiseks.
  • Nutikas temperatuuriga juhitav ventilaator tagab stabiilse toiteallika.
  • Automaatne ülekuumenemise, ülekoormuse ja lühise kaitse.
  • Sisendi kaitse: vastupidine polaarsus (kaitse) / alapinge / ülepinge.
  • Tarnitud akuklambritega akuga hõlpsaks ühendamiseks.
Tehnilised andmed:
  • Mõõtmed: 228 x 59 x 103 mm (L x K x S)
  • Kaal: 1331 g
  • Materjal: alumiinium
  • Väljundvoolu lainekuju: modifitseeritud siinuslaine
  • Kaitsmed: jah
  • USB-portide arv. 1 tk
  • Maksimaalne energiatarve: 1200 W
  • Sisendi tüüp: paarklambrid, sigaretisüütaja pistik
  • Toitepistik: paarklambrid, sigaretisüütaja pistik
  • Väljundühenduse tippvõimsus: 1200 W
  • Väljundvõimsus: 600 W
  • Sisendpinge: 12 V DC
  • Seadme väljundtoitepistikud: USB-A, tüüp F (CEE/7/3)
  • Efektiivsus: 85%
  • Väljundpinge: 230 V, 50 Hz
  • Toiteallika tüüp: autotoitega
Müügipakendi sisu:
  • Inverter
  • Sigaretisüütaja kaabel (80 cm)
  • Aku kinnituskaabel (80 cm)
  • Kiirjuhend
Brand
Nedis
Garantii
12 kuud
ID
931606
Tarneaeg
2-5 tööpäeva
Värv
Hõbedane
Laoinfo
SMVR
Shopping Cart
Nedis PIM60012FGY inverter, 12 V, 600 W, modifitseeritud siinuslaineNedis PIM60012FGY inverter, 12 V, 600 W, modifitseeritud siinuslaine