Nedis PIM30012FGY inverter, 12 V, 300 W, modifitseeritud siinuslaine
Modifitseeritud siinuslaine inverter PIM30012FGY on loodud vastama teie mobiilse elustiili mitmekesistele energiavajadustele, pakkudes pidevat väljundvõimsust 300 W.
Kategooria:
Modifitseeritud siinuslaine inverter PIM30012FGY on loodud vastama teie mobiilse elustiili mitmekesistele energiavajadustele, pakkudes 300 W pidevat väljundvõimsust.
Võimas võimsus teel olles. Inverteri abil saate toita 230 V vooluvõrgust seadmeid oma auto 12 V sigaretisüütaja pesa kaudu. Olenemata sellest, kas olete teel autoga, naudite õues olemist matkaautos või haagissuvilas või seilate merel paadiga. Püsige ühenduses liikvel olles täiendava USB-pordi abil, mis on loodud mitmesuguste mobiilseadmete laadimiseks. Hoidke oma nutitelefoni, tahvelarvutit ja muid seadmeid laetuna, et te ei jääks kunagi hetkest ilma.
Omadused:
  • Ühe pistikupesaga 300-vatine modifitseeritud siinuslaine inverter.
  • Ideaalne kasutamiseks autodes, haagissuvilates, haagissuvilates ja paatides.
  • Sisaldab mugavat USB-porti mobiilseadmete laadimiseks.
  • Nutikas temperatuuriga juhitav ventilaator tagab stabiilse toiteallika.
  • Automaatne ülekuumenemise, ülekoormuse ja lühise kaitse.
  • Sisendikaitse: vastupidine polaarsus (kaitse) / alapinge / ülepinge.
  • Tarnitud akuklambritega akuga hõlpsaks ühendamiseks.
Tehnilised andmed: Mõõtmed: 178 x 60 x 103 mm (L x K x S) Kaal: 930 g Materjal: alumiinium Väljundvoolu lainekuju: modifitseeritud siinuslaine Kaitse: jah Ohutusfunktsioonid: ülekoormuskaitse, ülepingekaitse, lühisekaitse, ülekuumenemiskaitse, alapingekaitse USB-portide arv. 1 tk
  • Maksimaalne energiatarve: 600 W
  • Sisendi tüüp: paarklambrid, sigaretisüütaja pistik
  • Toitepistik: paarklambrid, sigaretisüütaja pistik
  • Väljundühenduse tippvõimsus: 600 W
  • Väljundvõimsus: 300 W
  • Sisendpinge: 12 V DC
  • Seadme väljundtoitepistikud: USB-A, tüüp F (CEE/7/3)
  • Efektiivsus: 85%
  • Väljundpinge: 230 V, 50 Hz
  • Toiteallika tüüp: autotoitega
  • Müügipakendi sisu:
    • Inverter
    • Sigaretisüütaja kaabel (80 cm)
    • Aku kinnituskaabel (80 cm)
    • Kiirjuhend
    Brand
    Nedis
    Garantii
    12 kuud
    ID
    931603
    Tarneaeg
    2-5 tööpäeva
    Värv
    Hõbedane
    Laoinfo
    SMVR
    Shopping Cart
    Nedis PIM30012FGY inverter, 12 V, 300 W, modifitseeritud siinuslaineNedis PIM30012FGY inverter, 12 V, 300 W, modifitseeritud siinuslaine